Вибрати За

5 родин Житомирщини отримають пільговий кредит на житло, в тому числі сім’я з Романівської громади
Надання пільгових кредитів для 5 сімей Житомирської області погодили 9 вересня в обласній раді члени обласної комісії під головування заступника голови ЖОДА Віктора Градівського. Участь у заході взяв заступник голови обласної ради Володимир Ширма.

Люди з різних районів Житомирщини звернулися до комісії за фінансовою підтримкою для купівлі, реконструкції, або будівництва житла.

Загалом, на розгляд членів комісії надійшло 5 пакетів документів загальною сумою 1 млн. 550 тис. грн. Про це проінформував секретар комісії, в.о. директора комунального підприємства «Обласний фонд підтримки житлового будівництва на селі» Сергій Трохимишин. Кредити були погоджені за пільговою ставкою 3% річних для 5 (п’яти) сімей. Позичальниками стали жителі Чижівської, Пулинської, Романівської, Вільшанської, Гришковецької територіальних громад.

Умови кредиту:

Пільговий кредит видається терміном на 20 років (на 30 р., для позичальників, які на момент подачі молодші 35 років), під 3% річних.

Сім’я, яка має трьох і більше дітей, отримує кредит за ставкою 0%, те ж саме стосується і військовослужбовців, що підтверджується документально до закінчення особливого періоду.

Розмір кредиту складає:

– до 400 тисяч гривень – для будівництва нового житлового будинку,

– до 300 тисяч гривень – для придбання житла,

– до 250 тисяч гривень – для реконструкції (ремонту) житлового будинку, або добудови житлового об’єкта незавершеного будівництва,

– до 100 тисяч гривень – для спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій.

Щоб отримати кредит, потрібно подати заявку та необхідні документи до КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради, за адресою: майдан Корольова, 12, каб. 510, 512. Довідкова інформація за телефоном: (0412) 42-16-06, або за електронною поштою: fondsel@ukr.net

Матеріал Житомирської обласної ради