Вибрати За

По 40800 грн заплатять двоє водіїв, які керували на Романівщині автомобілями, не маючи посвідчень водія

У Єдиному реєстрі судових рішень опубліковані дві постанови Романівського районного суду щодо водіїв, які повторно керували автомобілями, не маючи посвідчень водія.
Зокрема в одній із постанов йдеться, що 28 грудня 2022 року близько 15.10 на автодорозі «Шепетівка-Чуднів-Бердичів» (км 58 + 600 – с.Камінь) водій керував автомобілем «Daewoo Lanos», не маючи права керування таким транспортним засобом. В постанові вказано, що водій не отримував посвідчення водія відповідної категорії , а саме «В». При цьому він уже притягувався до адміністративної відповідальності за подібне порушення. Тож суд визнав водія винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого частиною 5 статті 126КУпАП та наклав на нього адміністративне стягнення у розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 40 800 гривень.

У іншій постанові йдеться, що 4 грудня 2022 року близько14.09 на автодорозі «Залужне-Биківка» водій керував автомобілем «ВАЗ 2111», хоча був позбавлений права керування транспортним засобом. Крім цього водій вчинив таке правопорушення повторно протягом року. Суд визнав водія винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 126КУпАП, та наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу – 40 800 грн. Також суд позбавив водія права керування транспортними засобами строком на 5 років.