Вибрати За

34-річний житель Романівської громади постане перед судом за систематичну домашню тиранію

Слідчі повідомили підозру у систематичній домашній тиранії жителю Романівської громади. Обвинувальні акти були спрямовані до суду. За подібні вчинки обом кривдникам загрожує ув’язнення.

Правоохоронці відділення поліції №5 неодноразово припиняли випадки вчинення домашньої тиранії 34-річним жителем Романівської громади. Чоловік постійно ображав дружину, причому не припинив такі протиправні дії й після нещодавнього розлучення. Упродовж останнього року він неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за домашнє насильство. На жаль, вжиті превентивні заходи й у цій ситуації не принесли очікуваного позитивного результату.
Відтак  слідчі поліції повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Після проведення необхідних процесуальних дій обвинувальний акт відносно кривдника було скеровано до суду.

Відповідно до кримінального законодавства України, за такі діяння чоловіку загрожує покарання від штрафу до двох років позбавлення волі.

Житомирське районне управління поліції