Вибрати За

Чоловік, який у серпні незаконно вполював козулю на Романівщині, не понесе покарання

У Єдиному державному реєстрі судових рішень опубліковано постанову Романівського районного суду щодо незаконного полювання на Романівщині.

Зокрема в постанові йдеться, що чоловік 25.08.2021 року близько 19.00 в мисливських угіддях Романівської районної організації УТМР в урочищі «Річка Фастівка» неподалік ґрунтової дороги Миропіль-Мала Козара, порушив правила полювання, а саме полював за допомогою власного нарізного карабіна марки Ruger American, калібру 308, з тепловізійним прицілом та глушником, на підставі ліцензії на добування козулі, що видана без зазначення дати (недійсної), що мало наслідком добування тварини – самця козулі європейської.

Розгляд справи, що був призначений на 25 жовтня 2021 року та 9 листопада 2021 року, не відбувся у зв’язку з клопотаннями захисника особи, яка притягається до відповідальності, а призначений на 19 листопада 2021 року та 24 листопада 2021 року було відкладено у зв’язку із хворобою особи, яка притягається до відповідальності.

Таким чином, станом на момент розгляду справи строки накладення адміністративного стягнення, передбачені статтею 38 КУпАП, закінчилися.

Тож суд  закрив провадження у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Нагадаємо, наприкінці серпня Державна екологічна інспекція повідомила про факт браконьєрства на Романівщині, чоловік вполював козулю. Екологи нарахували збитків на 32 000 грн.