Вибрати За

Фахівці лабораторії розповіли про вміст нітратів у свіжих овочах, що продаються на романівському ринку

Кожного базарного дня фахівці лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи проводять перевірку овочів, що реалізуються на ринку у Романові на вміст нітратів. Про якість товару продавцям надають відповідні довідки, а овочі з перевищеним вмістом нітратів знімають з продажу.

Про це Твій Романів повідомила Валентина Никитюк, директор лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи.Як зазначила Валентина Никитюк, нині більшість овочів, що реалізують на ринку проходять перевірку і відповідають вимогам.

“За останній період ми лише раз виявили перевищення вмісту нітратів. У четвер на ринок на реалізацію одна з продавчинь привезла буквально кілька свіжих кабачків. Всі вони мали перевищений вміст нітратів. Їх зняли з продажу і утилізували. В інших овочах, а це й редька, цибуля, помідори, огірки, капуста, тощо, ми перевищень вмісту нітратів не фіксували”, – зазначила Валентина Никитюк.

Валентина Никитюк зауважує, що якщо покупець хоче бути впевнений в якості продукції, він може попросити у продавця довідку чи сертифікат про якість, той зобов’язаний її надати на вимогу.