Вибрати За

У 2022 році 81% фінансів Романівської та 78% Миропільської громад витратили на зарплати бюджетникам

Департамент фінансів Житомирської ОДА оприлюднив рейтинг за 2022 рік – оцінку фінансових показників бюджетів територіальних громад Житомирської області.

Так, за даними цього рейтингу частка місцевих податків і зборів у доходній частині загального фонду бюджету громади (без трансфертів) становить 23,5% у Романівській громаді та 16,4% у Миропільській громаді.
Співвідношення видатків на утримання апарату управління із фінансовими ресурсами громади (співвідношення видатків на утримання апарату управління органів місцевого самоврядування із сумою доходів загального фонду без урахування трансфертів з державного бюджету): у Романівській громаді 21,5%, у Миропільській – 16,7%.

Питома вага заробітної плати у видатках загального фонду бюджету громади (відсоткова частка проведених із загального фонду бюджету видатків на заробітну плату з нарахуваннями до обсягу видатків загального фонду бюджету без урахування трансфертів, перерахованих з бюджету громади до інших бюджетів): у Романівській громаді – 81,6%, у Миропільській – 78,3%. По суті це показник, який витратили на зарплати усій бюджетній сфері: освіта, культура, тощо.

Видатки на освіту на 1-го мешканця Романівської громади становили 6274,9 грн, Миропільської громади – 6139,2 грн.

Видатки на культуру на 1-го мешканця Романівської громади становили 326,7 грн, Миропільської – 322,8 грн.

Видатки на фізичну культуру і спорт на 1-го мешканця Романівської громади становили 78,1 грн, Миропільської громади – 28,9 грн.