Вибрати За

У 2022 році на Романівщині народилися Стефанія, Платон, Любомир, Аврам та Соломія

Впродовж всього 2022 року Романівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану зареєстрував 113 народжень, Миропільська селищна рада – 16. 

Про це Твій Романів повідомила Олена Карпова – провідний спеціаліст  Романівського  відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Житомирському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).
Найбільше дітей зареєстровано у лютому – 19, у травні зареєстровано 16 малюків, у березні – 15, у червні – 14, у грудні -13, у жовтні -12,  у січні – 11, у липні – 8, у вересні -7, у квітні – 6, у листопаді – 5, а  найменше у серпні – лише 3.

Найпопулярнішими іменами для дівчаток в нинішньому році стали Богдана, Вікторія, Аліна, Ангеліна, Даніела, Ірина, Катерина, Марта, Мілана, Софія, Яна; для хлопчиків – Артем, Андрій, Богдан, Дмитро, Максим, Михайло, Тимофій, Тимур. Серед рідковживаних імен, які використані в 2022 році, імена:  у дівчаток – Аміна, Аріанна, Євангеліна, Євгенія, Емма, Крістіна, Маріанна, Соломія, у хлопчиків – Аврам, Даніл, Ельдар, Любомир, Нікіта, Остап, Платон, Соломон, Тадей. Після фіналу  пісенного конкурсу Євробачення 2022 в районі з’явилася одна Стефанія.