Вибрати За

У 2022 році на Романівщині виникла 71 пожежа. Найпоширеніші причини – необережне поводження з вогнем та коротке замкнення

У 2022 році на території Миропільської та Романівської громад виникла 71 пожежа, це майже стільки ж як і в попередній рік, тоді їх було 75.

Про це Твій Романів повідомив Олександр Палій, інспектор ВЗНС ЖРУ ГУ ДСНС України у Житомирській області.
На пожежі впродовж року загинула одна людина. Внаслідок пожеж завдано матеріальних прямих збитків на суму – 3664464 грн., побічних – 7820098 грн.

Загалом з 71 пожежі 36 трапилися на відкритій території, 29 – у житловому секторі, 3 – в автотранспорті та ін.

Найчастішою причиною займання стало необережне поводження з вогнем – 42 випадки, через коротке замкнення електромережі – 12 випадків, через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей – 7 пожеж. Одиничні випадки виникнення пожеж стосувалися самозаймання, підпалу, несправності електричної системи, несправності рухомих вузлів і деталей (перегрів внаслідок тертя), порушення порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації теплогенеруючих агрегатів та установок, порушення правил пожежної безпеки при проведенні електрозварювальних робіт.

Початок 2023 року уже приніс невтішні новини про пожежі. Так, станом на 16 січня уже зафіксовано 3 пожежі – у Мирополі, Малій Козарі та Биківці. На пожежі у Мирополі загинула господиня.