Вибрати За

У центрі Романова неподалік заправки горіла суха трава

15 березня увечері горіла суха трава і сміття на ділянці між стадіоном та вул. Шевченка у Романові. Вогонь ширився ближче ніж в 100 метрах від автозаправної станції.

Про це Твій Романів повідомили читачі.

Інформацію Твій Романів підтвердив Олександр Палій, головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Житомирського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області.
Суха трава та сміття загорілося на ділянці поблизу стадіону. Вогонь охопив близько 30 кв.м. Пожежу ліквідовували романівські вогнеборці.

Романівські рятувальники вкотре нагадують: випалювання сухостою, спалювання сухої рослинності – заборонене. Порушників чекає штраф від 3000 грн. Крім того, рятувальники зауважують, що спалюючи суху рослинність ви наражаєте на небезпеку себе і оточуючих: вітер легко може перенести вогонь на десятки метрів у сторони, спричинивши масштабні пожежі. Так, у 2020 році вогонь спопелив частину села Борятин – вигоріло 32 будівлі. І хоч займання гасили десятки пожеників, лісники та військові, вітер легко перекидав займання на десятки метрів в сторону, швидко поширюючи масштаби пожежі.