Вибрати За

У Романівській селищній раді розповіли, як використали допомогу від міст-партнерів

Романівська селищна рада та антикризовий штаб повідомляють, як використали гуманітарний вантаж від партнерів з Республіки Польща (м.Бардо та Кольбушовський повіт).

Значну частину вантажу складав одяг подвійного призначення (мисливський та наближений до військового). Зокрема взуття тепле, демісезонне, гумове, куртки теплі, костюми флісові та звичайні, термобілизна, білизна, термошкарпетки. Ці  речі передали роті територіальної оборони, яка складається з мобілізованих військовослужбовців та здійснює чергування на блокпостах та охорону об`єктів інфраструктури.

10 комплектів одягу передали  групі швидкого реагування підрозділу Варти правопорядку.

З надісланої допомоги вдалося частково здійснити вуличне освітлення на важливих постах ліхтарями на сонячних батареях та забезпечити службовців ліхтариками.

Медикаменти та товари медичного призначення передані КНП «Романівська лікарня», працівники якої сформували аптечки та передали їх підрозділам, які здійснюють чергування на відповідних напрямках. Створено резерв необхідних переданих медикаментів у відповідності до реєстрів.

Романівська селищна рада надає тим, хто потребує, передані дитячі речі (підгузки, засоби гігієни).

У зв’язку з проблемами фінансування значну частину засобів гігієни та продуктів харчування передали Романівському будинку-інтернату.

Продовжується робота з закордонними партнерами, щодо подальшого забезпечення потреб громади та інших регіонів.

Романівська селищна рада та антикризовий штаб