Вибрати За

У Романівській селищній раді пояснили чому зникло вуличне освітлення

На офіційному сайті Романівської селищної ради 2 лютого оприлюднено повідомлення, в якому йдеться про те, чому зникло вуличне освітлення.

Публікуємо його дослівно:

Романівська селищна рада приносить свої вибачення за тимчасові незручності стосовно вуличного освітлення та завчасно дякуємо за порозуміння.

Так, 28 січня 2022 року по всій Романівській громаді Романівським РЕМом проведено відключення вуличного освітлення. На даний час ми докладаємо максимум зусиль щодо відновлення вуличного освітлення в нашій громаді.

В першому кварталі минулого року постачання електричної енергії надавалося Державним підприємством зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» без надання договору про постачання електричної енергії. Неодноразові спроби отримати договір на постачання електричної енергії постачальником ДПЗД «Укрінтеренерго» жодного результанту не дали, так як постачальник не виходив на контакт. При відсутності договору, селищна рада не мала можливості провести розрахунки за спожиту електроенергію.

Разом з тим повідомляємо, що по всій Україні заборгованість споживачів електроенергії, які фінансуються як з державного та місцевого бюджетів перед ДПЗД «Укрінтеренерго» складає понад 300,0 млн гривень.

З метою уникнення соціальної напруги, найшвидшого усунення тимчасових незручностей стосовно вуличного освітлення, а також проведення оплати за спожиту в минулому році електроенергію, керівництвом селищної ради проведено ряд робочих зустрічей як з керівництвом ДПЗД «Укрінтеренерго» так і з ДКСУ.

В разі позитивного врегулювання механізму погашення заборгованості за спожиту електроенергію, селищною радою негайно будуть здійснені платежі, що дасть можливість відновити вуличне освітлення на території громади.  

Скрін з сайту селищної ради: