Вибрати За

У Романівській лікарні почав працювати лікар-переселенець, хірург вищої кваліфікаційної категорії, який проводить усі види операцій

Ось уже два тижні у Романівській лікарні працює новий лікар-хірург.  Івановський Захар Олександрович – лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії Обласної лікарні інтенсивного лікування м. Маріуполь, викладач кафедри хірургії Донецького державного медичного університету.

«Для Романівської лікарні дуже престижно мати у штаті такого лікаря. Захар Олександрович – дійсно дуже гарний фахівець, який має 17 років досвіду, використовує найновітніші методики оперативного втручання і є шанованим лікарем серед колег. Він проводить оперативні втручання різної складності, здійснює лапароскопічні операції і навіть пластичну хірургію», – зауважила директорка КНП «Романівська лікарня» Ірина Серт.

Захар Олександрович розповів «Твій Романів», що в Романів він потрапив не одразу. Виїхавши з рідного Маріуполя з початком нового етапу війни, лікар із сім’єю поїхав до Тернополя і почав шукати роботу, влаштувався до лікарні в Чернівцях. Проте невдовзі  йому зателефонували з Романівської лікарні і запропонували хороші умови роботи, зазначили, що давно шукають гарного фахівця. Лікар погодився.

Наразі Захар Олександрович провів у Романові перші оперативні втручання, приймає пацієнтів, а також проводить об’їзд селами громади, спілкуючись з хворими, які потребують хірургічного втручання, консультує та планує операції.

Захар Олександрович може проводити операції з приводу гриж з алопластикою (встановлення сітки) включно лапароскопічно, холецистектомію (лапароскопічно), аппендектомію (лапароскопічно), операції при ускладненій виразковій хворобі, флєбектомії (мініфлєбектомії, лазерно), геморроїдектомії (класичні та лазерні), фімоз, гідроцеллє (водянка), операції при куприковій кісті, пластичну хірургію (блєфоропластика, оттопластика, інтимна пластика, мамопластика).

Директорка Романівської лікарні зазначає, що на разі в закладі намагаються створити максимальне забезпечення для роботи хірургії і комфортних умов для нового лікаря, планують придбати обладнання для лапароскопічного втручання. Адже лікар не просто проводитиме операції, а й навчатиме романівських колег та інтернів.

На прийом до лікаря Івановського Захара Олександровича можна потрапити за направленням сімейного лікаря, прийом проводиться в кабінеті №50 поліклініки.