Вибрати За

У Романівському центрі розвитку дитини утворили затишний куточок для вивчення англійської мови

У Романівському центрі розвитку дитини утворили затишний куточок для вивчення англійської мови

Раніше малюки вивчали англійську мову, сидячи на лавках у музичній залі, а закріплювали вивчений матеріал, переглядаючи короткі мультфільми з ноутбука викладачки Вікторії Михалевської. Непосидючим діткам не легко всидіти слухняно на лавках та й Вікторія Юріївна в своїй методиці прагне дати більше свободи малюкам, використовуючи методику Монтессорі,  аби діти навчались граючись, аби кожен засвоював матеріал в міру своїх можливостей, легко і без зусиль.

Тож на прохання Вікторії Михалевської допомогти облаштувати гарну навчальну зону для вивчення англійської мови відгукнувся генеральний директор ТОВ «Вівад-09» Ігор Ходак. На кошти мецената у ЦРД придбали все необхідне і облаштували в музичній залі затишний куточок, який на свята легко складається і звільняє зал.

Тепер за ширмою на гіпоалергенному безворсовому килимку щодня тупочуть крихітні ніжки: малюки показують викладачці як вони засвоїли, що означає слово «jump» (стрибати), «crawl» (повзати), «dance» (танцювати), «run» (бігати). Під звуки природи, ніби подорожуючи лісом, дітки роблять фонетичну зарядку. Маленькі рученята перебирають книжки з незвичними літерами на поличці, навчають гусінь С’юзі правильно вимовляти звук Th, а на ляльці Валі показують як називаються частини тіла. Тут же зустрічаються із іграшковим гостем із Англії і англійською мовою запитують про його справи та розповідають про свій день.  На завершення заняття малюкам створюють релакс-атмосферу: вони вкладаються на зручні подушки, замість світла люстр вмикаються електричні свічки і малята переглядають короткі мультфільми на засвоєння теми.

Тож Вікторія Михалевська та весь колектив Романівського ЦРД висловлює щиру вдячність Ігорю Ходаку за добру справу, за багаторічну підтримку закладу та за створення такого неймовірно затишного місця навчання для малюків.