Вибрати За

У Романові провели мітинг-реквієм до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня у Романові біля Меморіалу Слави провели мітинг-реквієм до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На початку заходу протоієрей Іван Майка, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці провів молебінь за загиблими. А їх в часи Другої світової війни було нескінченно багато – полягли тисячі-мільйони. І от, через 77 років, коли весь світ невтомно повторював “Ніколи знову”, в Україну повернулася страшна війна.

Історія повторюється… Знову ненажерні, тепер уже російські, загарбники прийшли на нашу землю і нищать, і вбивають все живе. “Рускій мір” приносить лише горе, кров, смерть… Знову на полях бою вмирають українські воїни, які боронять країну від окупанта…Сльози на очах усіх присутніх на мітингу були під час дуже душевного виконання учасниками зразкового ансамблю “Пролісок” пісні “Я тебе ненавиджу, війна”.

Загиблих жертв війни вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Меморіалу.

Проте завершився захід на піднесеній ноті – виконанням пісні “Ой у лузі червона калина похилилася”. Адже українці – незламні! Ми віримо в перемогу, віримо в наших захисників і зробимо усе, аби зберегти вільну, незалежну і щасливу Україну! В Україну обов’язково прийде мир!