Вибрати За

У Романові побудують найсучасніші очисні споруди, які здійснюють очистку закритого типу та не завдають шкоди природному середовищу

Ігор Ходак, депутат Житомирської обласної ради від «Нашого краю» ініціював та виділив кошти для першого етапу будівництва очисних споруд у Романові

Своєчасне очищення стоків, в першу чергу, важливе для екології. Воно запобігає непоправному забрудненню водойм, ґрунту та ґрунтових вод. Забруднена вода порушує всю екосистему на кілометри навколо. Це негативно впливає на здоров’я людей флору та фауну.Саме тому для жителів Романівської громади розпочали перший етап будівництва фільтрувальної станції. Зараз вивчають вплив на довкілля та готують відповідну документацію.

Продуктивність нового об’єкту – 340 м3/добу. В планах побудувати кілька блоків очистки. Зокрема, блоку механічної очистки, повної біологічної очистки, зневоднення надлишкового мулу в закритих приміщеннях.

«Разом з командою однодумців формуємо шляхи фінансування такого масштабного будівництва. Як підприємець та ініціатор проєкту, вже виділив кошти для реалізації першого етапу. Це той об’єкт комунальної сфери, який вкрай потрібен Романову. Звісно, попереду непростий та ємкий процес, але виклики не лякають, вони гартують і формують список завдань. Особиста ініціативність та відповідальність стоїть в основі майбутнього розвитку усієї громади», – зазначив Ігор Ходак, депутат Житомирської обласної ради.

Надія Довбиш