У Краєзнавчому музеї Романівщини відкрили першу експозицію до Дня Незалежності

23 серпня в рамках святкування Дня Українського Прапора та Дня Незалежності відбулась святкова виставка в приміщенні Краєзнавчого музею Романівщини. Це перша виставка в новому приміщенні, яке ще досі перебуває в стадії ремонту.
Під час зустрічі гостей директор музею Юрій Кондратюк зазначив: “У виставці представлені картинна галерея романівських художників та два зали, у яких експонуються і предмети з фонду музею, і нові надходження. Думаю, що ці надходження змінять наші погляди на історію Романівщини, і як наслідок — змінять концепцію музею. Хочу щиро подякувати попереднім керівникам Вілю Надводнюку, Галині Скороход та усім небайдужим!
Особливу подяку хочу виголосити меценатам, які так багато допомогли у становленні музею: ТОВ “Вівад-09” та його керівнику Ігорю Ходаку, Василю Флуду, ТОВ “Світ каменя” та керівнику Сергію Циборі, Романівській селищній раді та заступнику романівського селищного голови Віктору Капінусу, Романівському лісгоспу АПК та його керівнику Івану Мельнику, Романівській гімназії в особі директора Олександра Войтюка, підприємцям Булічу Руслану, Развадовському Олегу, які долучилися фінансово та матеріально. Хочу подякувати за підтримку і допомогу Мичківській Ользі, Твардовському Станіславу, Мичківському Олександру, Мухіну Ігорю, Ятлуку Миколі, Крупко Лідії, Шевчук Поліні, Чепілю Валентину, техпрацівникам бібліотеки, Будинку культури, школи мистецтв. Дякую Романівській районній раді, Романівській РДА та сектору культури і його бухгалтерії, всім багатьом небайдужим”, – зазначив Юрій Кондратюк
Перша виставка була багатолюдною. Три відкриті зали не вміщали всіх охочих побачити експонати. В святковій експозиції були представлені традиційні ужиткові речі побуту, вироби Романівського та Биківського склозаводів, різноманітні реліквії і артефакти, знайдені на Романівщині – древні кам’яні молотки, рештки меча і шолома воїна часів Київської Русі, рештки древнього посуду, монети, тощо.