Вибрати За

У Житомирі російські окупанти внаслідок авіаобстрілу зруйнували школу

Внаслідок авіаобстрілу, що стався у Житомирі вранці 4 березня, ліцей № 25 зазнав значних руйнувань.

Голова Житомирської військової адміністрації Віталій Бунечко записав відео на фоні навчального закладу, зазначивши, що, очевидно, путін вважає школу справжнім військовим об’єктом.«Дуже багато путін каже про військову операцію в Україні. Це вже другий приклад, яскравий приклад, саме «військової операції» в місті Житомирі. 16 будинків, де жили мирні жителі, спалені, де троє загинули, де дітки були поранені. Ось 25-й ліцей. 8:57 ранку. Напевно, що тут також самий справжній військовий об’єкт міста Житомира. В цих школах, в інших школах будуть навчатися діти, які у майбутньому будуть військовими, для того, щоб давати пристойну відсіч будь-якому ворогу. Слава Україні! Ми переможемо», – сказав Бунечко.


Житомир.info

Нагадуємо жителям Романівщини: не публікуйте в соцмережах фото та відео обстрілів, результатів авіаударів, інформацію про вибухи, рух української армії та авіації, в жодному разі не повідомляйте точні локації і назви. Не здавайте себе ворогу. Всю інформацію в дозволених у воєнний час межах оприлюднить пізніше військова адміністрація і виставить в загальний доступ.

Проте відео пошкоджень зберігайте для себе, аби вони служили доказами в суді про злочини росії, фільмуйте пересування ворожої техніки (якщо ви впевнені, що це ворожа техніка) і передавайте правоохоронцям.