Вибрати За

У відділі освіти розповіли про можливі форми навчання у школах Романівської громади

На своїй офіційній сторінці у фейсбуці очільниця відділу освіти Оксана Гаврилова оприлюднила інформацію про можливі форми навчання, а також оголосила опитування серед батьків.
Публікуємо текст дослівно:

“Стан справ по підготовці до навчального року зрозумілий
✔️Термінове завершення облаштування укриття
✔️ Є ряд проблем з педагогічними кадрами (вільні вакансії)
✔️Є дітки які не повернуться за кордону і є дітки з територій де продовжуються активні бойові дії
✔️ Обов’язково потрібно визначитись з формою освіти: -онлайн//-офлайн//- змішана//- домашня

Прошу ШАНОВНІ БАТЬКИ Романівської громади знайти кілька хвилин і відповісти на питання в опитувальнику.

Але дозвольте пояснити:

  • Заява батьків є підставою для організації дистанційної форми навчання. Якщо, наприклад у нас три паралелі, у кожній паралелі є бажаючі на онлайн навчання чи навпаки ї їх є певна частина з кожного класу, то створяться нові класи: ті які будуть їздити і ходити до школи і ті класи, які навчатимуться онлайн -зміняться учителі(не ті що були раніше) тому що одночасно онлайн урок і урок у класі давати складно і неможливо. На дистанційне навчання ми зможемо залучити вчителів припустимо навіть Ольшанської гімназії(немає укриття- заняття плануємо проводити дистанційно, там маленькі класи….)Окрім того, у випадку дистанційного навчання організація безпеки дитини на цей час лежить повністю на Вас шановні батьки. Маєте подбати про те, аби дитина спускалася в укриття під час повітряних тривог.
  • Домашнє навчання, або сімейна форма покладає організацію освітнього процесу на батьків, які хочуть і можуть навчати дітей вдома: наймати репетиторів і тьюторів, віддавати дітей в альтернативні школи. Та водночас дитина проходить оцінювання в ліцензованій школі й отримує всі документи про освіту.За сімейної форми оцінювання відбувається посеместрово (раз на пів року) або частіше на бажання батьків.
  • Є ще екстернат – теж потрібна заява
  • Індивідуальна форма – крім заяви ще медична довідка, яка в силу тих чи інших причин на певний термін рекомендує так навчатися.

Моя пропозиція навчатися за змішаною формою: діти довозитимуться до закладу освіти певні дні почергово (різні класи в різні дні – щоб у школі щодень навчалась лише частина учнів, для кращої організації під час сигналів тривоги). В закладі зможуть спілкуватися з однолітками, отримувати консультації вчителів, психологів займатися в гуртках. У класних групах батьки будуть отримувати оповіщення про знаходження дітей в укритті. Але вибір за ВАМИ. Чекаю пропозицій і ваших відповідей! Ціную та підтримую

Ми переможемо! 🇺🇦 Адже ми вільні та вірні українці, які щодня робимо все більше і більше для розвитку майбутнього країни!”, – написала Оксана Гаврилова.

Опитування за посиланням: https://docs.google.com/forms/u/0/d/e/1FAIpQLSfb6rMl4KsavYAuwLq1KwAOqzd2SUQKSx2L0icNBFTW2Cg2jw/formResponse