Вибрати За

Учні з Червоних Хаток відновили навчання у стінах рідної школи

«Відкритий діалог – це завжди  вдала форма вирішення  нагальних проблем жителів громади» – зазначив депутат Житомирської обласної ради Ігор Ходак під час поїздки у село Червоні Хатки Романівської громади. Ігор Євгенович поспілкувався з жителями села про  актуальні питання утримання та функціонування об’єктів соціальної сфери. На зустрічі були присутні депутати  Романівської селищної ради Василь Флуд, заступник голови громади Василь Ходюк та секретар селищної ради  Юрій Чумаченко. 

Уваги від депутатів «Нашого краю» вимагала ситуація, що склалась у навчальному закладі села. Нині Червонохатківську  філію Романівського ліцею №1 відвідує всього 20 учнів, і більша частина з них добираються  з навколишніх сіл шкільним автобусом. Батьки звернулись до Ігоря Ходака з проханням відновити навчальний процес у закладі. Під час сильних поривів вітру пошкодило дах на будівлі. Звісно, перебувати у такому приміщені діти не могли, тому керівництво ліцею одразу організувало підвіз в інші корпуси ліцею  у Романові. Спільними зусиллями батьків були проведенні необхідні ремонтні роботи, полагоджено покрівлю, проте діти так і не повернулись за шкільні парти.

Ігор Ходак спільно з депутатами від «Нашого краю» вивчили  питання Червонохатківської філії Романівського ліцею, втрутилися у ситуацію  і навчання було відновлено. Після закінчення навчального року у роботі закладу плануються  суттєві зміни, які є вкрай необхідними для подальшої якісної освіти дітей. Нині питання функціонування Червонохатківської філії  продовжують вивчати і повернутись до обговорення проблем закладу після сформованих напрацювань.

Надія Довбиш