Вибрати За

Учасники Спілки «Порядок і Справедливість» реставрували гойдалку на бульварі Шевченка у Романові
Молоді батьки – учасники Спілки «Порядок і Справедливість»  ініціювали реставрацію дитячого майданчика на бульварі Шевченка у Романові.

Зокрема мами з дітьми помітили, що на улюбленій гойдалці дітвори, яка вкрай рідко буває вільною, поржавіли і прогнили деякі елементи кріплення, частина кріплень відпала, труби в основі – вигнуті. Зрозуміло, що в такий стан гойдалка прийшла не лише через погоду і час, а й через «діток», яким далеко за 18, які теж увечері полюбляють хто посидіти, а хто й розгойдатися на максимальну амплітуду.

Тож учасники Спілки «Порядок і Справедливість» зняли гойдалку, вирівняли, замінили деталі, приварили все надійно. Згодом гойдалку встановили назад, дерев’яні елементи полакували, а металеві – вкрили товстим шаром синьої та жовтої фарби. Гойдалку обтягнули стрічкою, аби було помітно, що вона свіжопофарбована. Після повного висихання стрічки приберуть і гойдалкою знову можна буде користуватися.

У Спілці «Порядок і Справедливість» зазначають, що у Романівській селищній раді спілчанам пообіцяли підтримати ініціативу, привезти під гойдалку багато піску, аби при випадковому падінні діти не вдарилися об втоптану в стан бетону землю. Також пообіцяли підтримати ініціативу і зайнятися покращенням стану решти дитячого майданчика.