Вибрати За

Уряд відновив виплати ФОПам на дітей, раніше цю допомогу на Романівщині отримували 29 підприємців
Міністерство соціальної політики повідомляє про відновлення Урядом виплати допомоги на дітей до 10 років на період з 01.11.2020 по 31.12.2020 ФОПам І та ІІ групи.

Особи, які отримували виплату допомоги у травні-серпні 2020 року, таку допомогу будуть отримувати і надалі. Фізичні оосби-підприємці, які не звертались за даною виплатою, можуть звернутись до управлінь соціального захисту населення за місцем проживання до 15 грудня 2020 року.

Як повідомили Твій Романів в Управлінні праці та соціального захисту населення Романівської РДА, цьогоріч до них надійшло 43 звернення щодо призначення  державної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до  першої  та другої групи платників єдиного податку. Призначено даний вид допомоги 29 особам на загальну суму 239,8 тис. грн, відмовлено в призначенні допомоги – 14 особам.

Тож, щоб отримати допомогу потрібно підготувати такі документи і звернутися в УПСЗЦ:

  • – копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
  • – довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
  • – копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
  • – копію рішення районної, районної у м. м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Або заповнити електронну заяву за посиланням  https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua/   з фотокопіями відповідних документів.