Вибрати За

Тренди, шик і повний несмак: поради від магазину «Мажор» як уникнути помилок і правильно підібрати штори та тюліФахівці романівського магазину “Мажор” підготували збірку порад, як легше обрати найвдаліший варіант тюлів та штор і зберегти собі час та нерви.

Тож, правило №1: визначтеся з кольоровою гаммою.

Здавалося б, це елементарно. Але ні, колір вирішує все. Адже тюлі та штори можуть виконувати як роль акценту – тоді їх обирають контрастними до загальної кольорової гами кімнати, аби вони притягували максимум уваги. Можуть бути фоном до іншого акценту, тоді їх краще підбирати максимально в тон чи півтон до стін. А можуть бути деталлю в загальній композиції.

Тобто, якщо ви на етапі початку ремонту ретельно не продумали, як буде виглядати кімната, то зараз слід орієнтуватися на кольорову гаму стін та предметів інтер’єру.

Магазин «Мажор» у Романові має в асортименті тюлі та штори різної кольорової гамми. І глибокі темні, і яскраві насичені, і приглушені матові тканини.

Правило №2. Грайте з фактурою.

Стилісти як у світі модного одягу, так  і у сфері дизайну зараз настирливо радять придивитися до фактур. Один і той самий колір у різних фактурах і плетіннях виглядає по різному. Навіть один і той же колір у оздоблені інтер’єру, але в різних фактурах разом може вигідно підкреслювати елементи і виглядати дорожче і краще.

Серед тюлів вже кілька років поспіль не втрачає актуальності бамбук, льон і мікровуаль. Якщо ж хочеться акценту на тюлі –  в «Мажорі» радять придивитися до шинілу, корду, шовкової вишивки. Стилю і дороговизни оздобленню вікна можуть додати велюр та м’який мікровелюр, завжди актуальним залишатиметься льон.

Правило №3. Дизайн

Головне – не переборщити, – радять в магазині «Мажор». Якщо у вас шпалери з вензелями, то не варто робити і штори, і тюлі теж з вензелями. Чи стіни з дрібним малюнком не варто доповнювати шторами з дрібним малюнкам. А якщо ще й меблі з дрібним малюнком – то вже за дуже короткий час брижі в очах вас сильно дратуватимуть. Розбавте інтер’єр суцільним полотном одного кольору.

Чим більше дрібних деталей інтер’єру – тим спокійніші мають бути тюлі . Так фотошпалери, дизайнерські малюнки, геометричні абстракції на стінах краще доповнять однотонні тюлі чи шпалери з  льону чи бамбуку, штори можуть мати кілька кольорів, але вони мають повторювати стилістику стін, не перебиваючи її, без дрібних акцентів.

 А от спокійні одноколірні або не виразні стіни гарно підкреслять тюлі з вишивкою або стразами, в стилях корд чи шиніл. Об’ємне оздоблення додає вишуканості, але виглядає стримано, дорого і достойно.

Правило 4. Тренди і база

На етапі вибору оздоблення для вікон одразу визначтеся – ви готові купити модне, трендове, яке вражатиме рік-два, а потім знову обирати заміну? Чи хочете зробити ремонт і забути про це на тривалий час? Мода стрімка і вимагає від нас швидкої реакції. Якщо ж гонитва за трендами не для вас – придивіться до базових тканин – льон, батист, мішковина не виходять з моди роками.

Правило 5. Світло

Правило, про яке забувають. Темні кімнати з вікнами на північну сторону, або маленькі за розміром вікна треба оздоблювати тканиною, що добре пропускає світло. «Мажор» для таких кімнат має великий асортимент тюлів, які мають і яскравий дизайн і пропускають багато сонячних променів.

А от щодо великих південних вікон – не завжди варто обирати зворотнє. Можливостей для таких вікон дуже багато. Легкі тюлі, що добре просвічуються, можна доповнити шторами блек-аут, які не пропускають світла взагалі. Або ж можна обрати щільні тюлі, які зменшують світлові потоки. Можна поєднати легкі тюлі з легкими шторами, а від сонця захиститися ролетами. І штори блек-аут, і різноманітні ролети магазин «Мажор» також реалізовує.

Магазин «Мажор» реалізує лише якісні  колекційні тюлі та штори від перевіреного турецького виробника. В асортименті також має карнизи та аксесуари для оформлення.

Тож запрошуємо відвідати магазин «Мажор» у Романові: площа Єдності, будівля пошти та зв’язку, вхід у магазин праворуч за  кілька метрів від центральних дверей. Телефон : 067-134-19-37. Час роботи: з 9.00 до 17.30