Вибрати За

Тематичні дні у гриль-кафе FROG у Романові: романтичні вечори під музику саксофону та розваги для дітей

Приємний теплий вечір на терасі – гості вмостилися у кріслах-гойдалках, прохолодний вітерець освіжає після денної задухи, на столі смачні страви і звучить саксофон. Такі романтичні вечори вирішили подарувати своїм гостям в гриль-кафе FROG. Так, уже дві п’ятниці поспіль на терасі закладу панувала особлива атмосфера – атмосфера спокою, літнього свята та насолоди. Чарівні мелодії на саксофоні виконував Влад Поліщук.

А 8 серпня тераса гриль-кафе FROG гула, кричала, пищала і сміялася. Дітвору гостей закладу розважали аніматори. Діти танцювали, грали і співали, їздили на машинках, гасили пожежі, грали в м’яча і резинки, пролазили через павутинки і співали караоке. Батьки ж мали час розслабитися і відпочити, з’їсти смачний стейк чи бургер, випити прохолодних напоїв і спокійно посидіти, адже діти були цілком і повністю захоплені грою і не потребували зовсім уваги від батьків.

Гриль-кафе FROG у Романові відкрилося зовсім недавно. І одразу взялося дивувати романівчан та гостей селища смачними стравами на грилі за хорошими цінами, привітністю персоналу і затишною атмосферою. У гриль-кафе буде комфортно і закоханим парам, які хочуть провести вечір удвох, і компанії друзів, яка хоче весело провести час, і подружкам, які прийшли «потеревеніти» і випити солодкого коктейлю. Кафе пропонує різноманітний вибір страв на грилі – м’ясні та рибні стейки, ковбаски гриль, овочі на грилі, пивні та м’ясні асорті, салати, бургери, картоплю-фрі. В асортименті різноманітні алкогольні та безалкогольні напої, коктейлі, а також кальян.

Поруч із закладом працює сервіс з виготовлення та ремонту рукавів високого тиску. Ремонт рукавів високого тиску – це складний і відповідальний процес, який вимагає використання сучасного обладнання та високої кваліфікації майстра. У романівському сервісі Ви отримаєте гарантовано якісні послуги і поки ви чекаєте – гриль-кафе FROG допоможе провести Вам час смачно