Вибрати За

Романівський суд виніс вирок чоловіку з підробленим посвідченням водія, яке йому подарував батько

Романівський районний суд виніс вирок уродженцю Романівської громади, який користувався підробленим посвідченням водія, яке йому подарував батько.

Вирок Романівського районного суду опублікований у єдиному державному реєстрі судових рішень 9 березня.
Так, у вироку суду йдеться, що обвинувачений у достовірно невстановлений день 2000 року отримав у подарунок від свого батька підроблений офіційний документ посвідчення водія. У період з 09.06.2000 по 27.12.2022 чоловік періодично керував різними транспортними засобами, використовуючи вказане підроблене посвідчення. 27.12.2022 близько 13.48 чоловіка, який керував автомобілем “Mersedes-Benz” по 20 км автодороги “Житомир-Чернівці” поблизу с. Буки Житомирського району, зупинили поліцейські за порушення Правил дорожнього руху, а він пред`явив їм для перевірки завідомо підроблене посвідчення водія.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором Житомирської окружної прокуратури та обвинуваченим. Чоловіка суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК та призначив йому узгоджене покарання у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить вісімсот п`ятдесят гривень. Також обвинувачений має сплатити на користь держави 1510 грн. 24 коп. судових витрат на залучення експерта при проведенні судової технічної експертизи. На вирок протягом тридцяти днів з дня проголошення може бути подана апеляційна скарга до Житомирського апеляційного суду.