Вибрати За

Суд виніс вирок чоловіку, який знайшов у Биківці кастет, а потім був затриманий з ним поліцією у Києві
У Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднено вирок Святошинського районного суду м. Києва чоловіку, який знайшов кастет біля кафе в Биківці Романівського району.

У вироку йдеться, що у 2019 році за невстановлених обставин чоловік, перебуваючи за адресою: Житомирська область, Романівський район, селище Биківка, вул. Південна, 8, а саме виходячи із бару «Мисливець», біля вхідних дверей на землі знайшов кастет, який підібрав і почав незаконно зберігати без передбаченого законом дозволу. 4 листопада 2020 року  чоловік приїхав в м. Київ та, перебуваючи у вестибюлі станції метро «Житомирська», був зупинений працівниками поліції, які виявили та вилучили у нього вказаний кастет, який є контактною не клинковою зброєю ударно-дробильної дії, відноситься до холодної зброї виготовленої заводським способом.

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 263 КК України, і призначив йому покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки. На підставі ст. ст. 7576 КК України суд звільнив чоловіка  від відбування призначеного покарання з випробуванням та іспитовим строком на 1 рік.