Вибрати За

Сотні дубів і тисячі сосен посадили адмінпрацівники Романівського лісгоспу АПК в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»
У Романівському лісгоспі АПК тривають роботи з весняної посадки нових лісів.

13 квітня в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» до посадки доєдналися, так би мовити, офісні працівники лісгоспу – фінансисти, економісти, бухгалтери, директор та заступники, тощо. 30 адмінпрацівників висаджували новий ліс на території, що раніше лугувала біля Карвинівки. Зокрема лісгоспівці висадили експериментальний ліс – саджали по вісім рядків сосни та по два ряди дуба.

«Ця територія, спрямована під заліснення, раніше лугувала. Минулого року для збагачення ґрунту ми висіяли тут люпин та гірчицю, а цьогоріч саджаємо мішаний ліс – сосну та дуб. Тільки у цьому місці біля Карвинівки плануємо засадити понад 20 га нового лісу», – зазначив лісничий Соболівського лісництва Федюк Анатолій Миколайович.

Роботи з висадки лісу у Романівському лісгоспі АПК тривають понад 2 тижні. Як зауважив Іван Мельник, директор Романівського лісгоспу АПК, цієї весни лісівники планують засадити новим лісом площу понад 150 га, загалом під  новий лісокультурний фонд у 2021 році заплановано 240 га земель.

У Романівському лісгоспі АПК висаджують не лише сосну чи дуби, також вирощують й інші культури – як наприклад чорний горіх чи нині популярну серед садівників павлонію. У теплицях вирощують туї, ялівці, самшит та бересклет. Тож на осінь планують розпочати продаж цих рослин, висаджених у горщики.