Вибрати За

Сесія Романівської селищної ради: створили новий сектор, затвердили бюджет та план роботи

23 грудня відбулася чергова 35 сесія Романівської селищної ради.

На сесії прийняли основний фінансовий документ громади на 2023 рік – бюджет, також проголосували за Програму соціально-економічного розвитку, продовження Комплексної програми благоустрою населених пунктів Романівської громади.

Депутати передали майно закладів культури новоствореному гуманітарному відділу Романівської селищної ради, який буде виконувати повноваження у сфері культури з початку 2023 року.
Депутати створили нову одиницю у структурі Романівської селищної ради – сектор національно-патріотичного виховання, молоді та спорту та затвердили положення про його роботу. А також затвердили структуру і штатну чисельність Романівської селищної ради на 2023 рік. Таким чином з 1 січня 2023 року у складі Романівської селищної ради більше не буде фінансового управління, він перетвориться на фінансовий відділ; новостворений гуманітарний відділ, по суті, об’єднає відділи освіти та культури, а також з’явиться новий сектор національно-патріотичного виховання, молоді та спорту. Штатна чисельність апарату Романівської селищної ради стане на 1 одиницю більшою – 83 посади. Детальна структура оприлюднена на сайті Романівської селищної ради.

Також на сесії депутати проголосували за створення інклюзивної групи у Биківському ЗДО “Сонечко”, затвердили перелік вулиць сіл Білки та Прутівка, затвердили план роботи Романівської селищної ради на 2023 рік.

Після завершення сесії в.о. Романівського селищного голови Юрій Чумаченко вручив грамоти Житомирської РДА Людмилі Ковальчук, очільниці відділу культури, туризму, молоді та спорту та Наталії Горобець, очільниці фінансового управління.