Вибрати За

Сесія Романівської селищної ради: голосування у бомбосховищі, зміни до бюджету та STARLINK для Романівської лікарні

29 липня відбулася чергова сесія Романівської селищної ради. Оскільки вранці у Житомирській області була оголошена повітряна тривога – початок сесії провели в укритті, а після її завершення депутати перейшли в залу засідань.

На сесії депутати внесли зміни у бюджет. Зокрема 300 000 грн виділили військовим на обладнання; 100 000 грн для компенсації різниці в тарифах РКП “Сервіс” (реальна вартість послуг комунального підприємства вища, ніж сплачують абоненти. Оскільки тарифи не піднімали, різницю частково компенсує селищна рада); 67200 грн передали на галузь культури та 163600 грн на галузь освіти на реконструкції вузлів обліку газу.
Депутати прийняли на баланс гуманітарну допомогу від фонду U-LEAD з Європою, це генератори, освітлювальне обладнання, каремати, тощо. А також представники селищної ради повідомили, що в громаду надійшла нова гуманітарна допомога для переселенців від італійського посольства (макаронні вироби). Старости можуть організовано забрати її для осіб, що тимчасово мешкають в округах, а переселенці у Романові можуть звертатися по неї до селищної ради.

На сесії депутати перейменували вулиці (про це читайте в наступному матеріалі). Також внесли зміни до складу виконавчого комітету- вивели з її складу Інну Іванюк. Затвердили контингент учнів Романівської мистецької школи, збільшивши кількість учнів зі 130 до 160.

Також депутати призупинили освітній процес з 1 вересня у Червонохатківській філії Романівського ліцею№1, Соболівській філії Старочуднівськогутянського ОЗЗСО, Соболівського закладу дошкільної освіти.

Також депутати надали згоду на отримання КНП “Романівська лікарня” станції супутникового зв’язку STARLINK-3 з умовою використовувати станції за цільовим призначення і не відчужувати в приватну власність.