Вибрати За

СБУ Житомирщини нагадує: на території регіону під час дії режиму воєнного стану тривають комплексні контрдиверсійні заходи

Їхня мета – запобігання та нейтралізація загроз розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави, упередження провокацій та інших протиправних проявів, а також гарантування безпеки мешканців регіону.

Усі заходи СБУ проводить у тісній взаємодії з іншими правоохоронними структурами регіону та із суворим дотриманням Закону України «Про правовий режим воєнного стану», інших нормативно-правових актів.
Їхні положення уповноважують представників Сил безпеки та оборони України під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану здійснювати:

– перевірку у громадян документів, що засвідчують особу;

– огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів;

– у присутності власників (юридичних чи фізичних осіб) огляд службових приміщень та житла громадян.

Такі заходи можуть охоплювати увесь регіон або ж проводитися в окремих районах, територіальних громадах, населених пунктах чи об’єктах.

У випадку виникнення обґрунтованих підозр щодо окремих осіб проводиться їхня додаткова перевірка.

Починаючи з дня повномасштабного вторгнення, на території Житомирщини співробітники Служби безпеки України:

– провели більше 70 контрдиверсійних заходів;

– здійснили фільтраційні перевірки 67 тисяч громадян, у тому числі й внутрішньо переміщених осіб;

– провели поглиблене вивчення 225 осіб, частина з них пройшла опитування із використанням поліграфу;

– скерували до підрозділів Сил безпеки і оборони для належного реагування отриману інформацію щодо розташування військовослужбовців та техніки зс рф, що вторглися на територію нашої держави, і колаборантів-громадян України, які співпрацюють із окупаційною армією.

Служба безпеки України Житомирщини вдячна мешканцям і гостям регіону за відповідальне реагування законні вимоги правоохоронців.

Просимо громадян і надалі зберігати спокій та виявляти розуміння під час проведення аналогічних заходів, мати з собою документи, до посвідчують особу, дотримуватися комендантської години.

Все це – задля вашої ж безпеки!

Вкотре наголошуємо: усі дії правоохоронці вчиняють у межах чинного законодавства, із чітким дотриманням прав і свобод громадян, як це гарантує Конституція України.