Вибрати За

Романівчан закликають долучитися до облаштування ще однієї клумби біля Меморіалу Слави
Минулої осені кількадесят романівчан власноруч навели порядок на одній із клумб біля Меморіалу Слави на вул. Шевченка у Романові. Тоді упродовж двох тижнів було повністю прибрано ділянку, висаджено дві декоративних сливи (які вже цього року мають тішити романівчан красивим цвітінням), а також кількадесят кущів та багаторічних квітів.

У той же час приємним бонусом стало відремонтоване селищною радою освітлення тротуару біля меморіалу.

Всі дерева, кущі, матеріали та доставка їх у Романів коштувала близько 5 тисяч гривень, які були зібрані самими ж романівчанами – звичайними мешканцями та малим бізнесом.

Цього року команда D’Roma, що є організатором і координатором проекту, оголосила про продовження акції.

У планах:

– повністю перекопати та звільнити від бур’яну другу величезну клумбу біля Меморіалу, яка зараз є лишень голим недоглянутим шматком землі у центрі містечка;

– висадити понад 250 (!) нових рослин, які стануть окрасою цього куточка Романова, – гірські сосни, ялівці, спірею, злакові, барбариси, котячу м’яту, очитки. У списку рослин лише багаторічники, які зможуть рости на цьому місці тривалий час і цілорічно тішити жителів цвітінням або декоративним виглядом.

Цього року об’єми роботи збільшаться у 3-4 рази, а кількість рослин – у 5-6 порівняно з минулим.

Громадський рух D’Roma запрошує всіх романівчан приєднатися до створення цього міні-скверу.

Цілі дуже прості: всього потрібно близько 15 тисяч гривень на всі рослини (половину з них вже успішно зібрано і витрачено на замовлення) і допомога 20-30 романівчан на початку квітня, щоб ці рослини посадити.

Допомогти ініціативі коштами або просто подарувати Романову гарну якісну рослину можна за номером картки 5169 3600 0416 4533 (отримувач – Садовий І.П.)

Телефон для зв’язку – 0632298913

Електронна пошта – ivansadovyj@gmail.com

А щоб не пропустити новину, коли ці сотні рослин заплановано висадити, слідкуйте за фейсбук-сторінкою D’Roma.

Іван Садовий, Громадський рух D’Roma