Вибрати За

Романівські спортсмени здобули переможні місця у Чемпіонаті області зі спортивного туризму
З 8 по 11 червня в с. Дениші проходив 62 Чемпіонат області зі спортивного туризму, в якому взяли участь 12 команд

Змагання проходили у двох вікових групах, молодша (2007-09 р.н.) та старша (2004-06 р.н.), у першому та третьому класах дистанції на командній смузі перешкод та зі змаганнями у двійках.

Романів цьогоріч представили дві дитячі команди: від Романівської гімназії “Оптиміст” (керівник Бовсунівський Віктор Володимирович) та від Житомирського обласного центру “Мандрівник-Оптиміст” (керівник Садурський Павло Володимирович).

В перший день на дистанції змагалися команди. Наша четвірка Романівської гімназії “Оптиміст”- Костенко Віталій, Чупілко Костянтин, Яремко Вікторія, Ярмолюк Марія – вибороли друге місце. На другий день змагань на старт вийшли учасники у складі “зв’язок”. Обидві наші ” двійки” не лишили суперникам жодних шансів на перемогу. В результаті Демчук Ліза та Костенко Віталій – у змішаних, а Яремко Вікторія та Ярмолюк Марія – серед дівчат, завоювали золоті медалі. У змаганнях з техніки водного туризму (швидкісне фігурне водіння спортивного катамарана) у змішаних двійках золото взяли Ярмолюк Марія та Костенко Віталій. Юніори нашої команди Пилипенко Артем та Гаврилюк Артем, вибороли срібло.

У підсумку команда “Оптиміст” виборола друге загальнокомандне місце. Загалом у скарбничку Романівщини привезли 12 срібних та 4 золоті медалі. Четверо романівських спортсменів стали претендентами до складу збірної області на Чемпіонат України.

На смузі перешкод в молодшій групі команда обласного центру у складі учнів Романівської гімназії – Гаврилюк Ангеліни, Добренької Валерії, Москвітіна Андрія, Смірнова Максима, Карпінської Вероніки, Шпити Романа – зайняли перше місце в змаганнях двійок та друге загальнокомандне місце і за сумою двох дистанцій зайняла перше місце в загальнокомандному заліку. Чемпіонами в молодшій групі у змішаних двійках стали Гаврилюк Ангеліна та Москвітін Андрій. Варто зазначити, що великий допоміжний вклад у підготовку вихованців внесли випускниики-гуртківці Топорков Дмитро, Повійчук Марина, Фурман Вадим.