Вибрати За

Романівські рятувальники проводять рейди та нагадують жителям про правила пожежної безпеки
6 жовтня працівники відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Житомирського РУ ГУ ДСНС України проводили відпрацювання у Романові. Рятувальники спілкувалися з жителями та розповсюджували листівки з нагадуваннями про правила пожежної безпеки.

Зокрема найактуальнішим нині є початок опалювального сезону, тож рятувальники акцентували увагу на необхідності проведення всіх профілактичних робіт, перевірки працездатності і безпечності засобів опалення. Особливо наголошували на перевірці печей, адже їх неправильне облаштування, руйнування у зв’язку з тривалим використанням, непомітні тріщини і нечищені комини найчастіше стають причинами пожеж. Серйозну загрозу можуть нести й електричні обігрівачі – варто бути впевненим у якості виробу і у тому, що електромережа (проводка) точно витримає усі електроприбори разом із включеним обігрівачем. Адже у старих приміщеннях електромережа витримує значну меншу потужність, ніж нині використовують жителі.

Окремо приділяли увагу спалюванню трави, наголошували на шкідливості диму і небезпеку поширення вогню і виникнення масштабної пожежі, які легко може спричинити порив вітру.