Вибрати За

Романівські медики зробили щеплення вакциною Covishield від COVID-19




5 березня у Чуднові проводили вакцинацію від COVID-19 медикам Чуднова, Романова та Любара.

Про це Твій Романів повідомила Ірина Серт, директорка КНП “Романівська лікарня”.

Вакцину AstraZeneca (Covishield) отримали всі медики Романівської лікарні, які виявили бажання зробити щеплення. Більшість з цих медиків – лікарі, медсестри, санітари відділення, в якому лікують хворих на COVID-19. Загалом щеплення виявили бажання зробити 21 працівник Романівської лікарні, станом на 12.00 щеплення вже отримали 20 медпрацівників.

Завідувач дитячого відділення Романівської лікарні Анатолій Воробйов. Перший медик Романівщини, який захворів на COVID-19 на початку пандемії, один з перших медиків Романівщини, який отримав вакцину

Медики закликають громаду подавати заявки на щеплення від COVID-19 і отримати вакцину під час того етапу, до якого ви входитиме за розподілом. Навіть якщо ви вже перехворіли, вакцинація вам показана. Щеплення можна відкласти на термін до 6 місяців від часу перебігу COVID-19, зважаючи на прогнозований дефіцит вакцини.

Вакцинація від COVID-19 є добровільною. Але Міністерство охорони здоров’я України та Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендують зробити вакцинацію для того, щоб захистити своє життя та здоров’я, а також ваших близьких, які можуть бути в групі ризику.




Детальніше про вакцинацію можна почитати на сайті Міністерства охорони здоров’я