Вибрати За

Романівський суд оштрафував чотирьох нетверезих водіїв: на 17000 грн кожного

В Єдиному державному реєстрі судових рішень опубліковано кілька нових постанов Романівського районного суду щодо нетверезих водіїв.

Зокрема в одній із постанов йдеться, що 2 серпня близько 16. 43 в с. Білки водій керував автомобілем Opel Zafira з явними ознаками алкогольного сп’яніння (запах алкоголю з порожнини рота, порушення вимови) і відмовився від проходження у встановленому законом порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння. Суд визнав водія винним, наклав штраф 17000 грн і позбавив права керування авто на 1 рік.Ще в одній постанові йдеться, що 27 вересня близько 01.45 в с. Корчівка водій керував автомобілем Volkswagen Jetta в стані алкогольного сп’яніння. Суд визнав водія винним, наклав штраф 17000 грн і позбавив права керування авто на 1 рік.

Ще в одній із постанов йдеться, що 15 жовтня близько 00.05. в с. Врублівка водій керував автомобілем АЗЛК-2141201 в стані алкогольного сп’яніння. Суд визнав водія винним, наклав штраф 17000 грн і позбавив права керування авто на 1 рік.

Ще одна постанова стосується водійки, яка 20 вересня близько 10.54 в смт Романів керувала мопедом Gorrado без номерного знака з явними ознаками алкогольного сп`яніння (запах алкоголю з порожнини рота, порушення координації рухів та вимови) і відмовилася від проходження у встановленому порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння. Водійку суд оштрафував на 17000 грн.