Вибрати За

Романівська селищна рада повідомила про ще одну вакансію

На офіційному сайті Романівської селищної ради оприлюднене оголошення про наявність вакансії.

Зокрема у селищній раді шукають людину на посаду провідного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління  Романівської селищної ради, до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не довше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, з  посадовим окладом згідно штатного розпису.

Вимоги до кандидата на посаду провідного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління  Романівської селищної ради:  повна вища освіта, відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 3 років.  Також,  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; користувач ПК.
Нагадаємо, раніше Романівська селищна рада оголошувала про пошук фахівця на посаду провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, благоустрою та комунальної власності Романівської селищної ради (на період увільнення основного працівника від роботи на час проходження військової служби за контрактом).