Вибрати За

Романівська селищна рада оголосила про наявність трьох вакантних посад

Романівська селищна рада оголосила про наявність вакантних посад (до призначення на ці посади переможців конкурсів, але не довше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану), з  посадовим окладом згідно штатного розпису.
Оголошення оприлюднене на офіційному сайті Романівської селищної ради.

Зокрема шукають:

– головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, благоустрою та комунальної власності Романівської селищної ради.

Вимоги до кандидата на посаду:  повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, а саме: архітектури та містобудування; будівництва та цивільної інженерії; геодезії та землеустрою; гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водної технології. Стаж роботи за фахом не менше 3 років. 

– провідного спеціаліста гуманітарного відділу Романівської селищної ради

Вимоги до кандидата на посаду :  повна вища освіта, відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом не менше 3 років, досвід роботи у галузі культури та туризму.

– державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг Романівської селищної ради.

Вимоги до кандидата на посаду  державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг Романівської селищної ради:  повна вища освіта, відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом не менше 3 років.

Також усі кандидати на посади мають вільно володіти комп’ютерною технікою та державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов’язків.

Для довідок: смт Романів, вул. С.Лялевича, 2, приміщення адмінбудинку селищної ради, каб.311, телефон 2-31-25.