Вибрати За

Романівська селищна рада закликає власників вільних виробничих приміщень долучитися до програми релокації бізнесу

Романівська селищна рада закликає власників вільних виробничих приміщень долучитися до програми релокації бізнесу, яку реалізує Український Уряд спільно з Міністерством економіки України.

Український Уряд спільно з Міністерством економіки України реалізує програму з релокації українських підприємств, які мають можливість і бажання перевезти власний бізнес із зони активних бойових дій.Романівська громада, я і вся Житомирщина, нині є відносно безпечною територією і зацікавлена у залученні нових бізнесів на свої терени. Тому звертаємося до власників виробничих, складських, або інших приміщень, придатних для ведення бізнесу, вільних незадіяних земельних ділянок, котрі мають у планах здавати в оренду або продати власні активи, долучитися до процесу релокації. Це можна зробити кількома способами:
– Самостійно зареєструватися на відповідних інтернет-платформах (на приклад https://bizrelocation.com.ua/, https://restartbusiness.in.ua/) і надати власну пропозицію.
– Самостійно задати параметри пошуку на таких платформах серед вже наявних заявок суб’єктів господарювання і співставити умови, які можете запропонувати, із тими, які є в запитах. Після цього напряму спілкуватися із представниками бізнесів щодо можливої співпраці.
– Звернутися у відділ доходів, економічного розвитку та інвестицій фінансового управління за електронною адресою rfu_romaniv@ukr.net або в повідомленнях на сторінці Фейсбук https://www.facebook.com/Romanivfinans. Ми докладемо усіх зусиль, щоб допомогти зареєструватися на таких платформах або знайти на них запити на приміщення, які максимально співпадатимуть із Вашою пропозицією.

Управління фінансів Романівської селищної ради