Вибрати За

Романівська ДЮСШ виграла грант для облаштування приміщення укриття, в якому проводять заняття з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки

Романівська ДЮСШ виграла грант «Крим SOS» і отримала необхідне для облаштування приміщення, де нині проводять заняття із кульової стрільби з пневматичної гвинтівки.

Відділення кульової стрільби з пневматичної гвинтівки у Романівській ДЮСШ розпочало роботу в жовтні 2022 року. Зараз його відвідують понад півсотні вихованців, з якими займаються тренери Балан В’ячеслав Євгенович та Балан Євген Антонович.  Крім регулярних занять тренери також влаштовують спільні уроки з фізкультури для учнів громади.
Тренування відділення кульової стрільби з пневматичної гвинтівки проходять в підвальному приміщенні адміністрації, яке працює одночасно як укриття, в якому можна сховатися під час повітряних тривог, і як приміщення для занять спортом.

В рамках виграного гранту відділення зі стрільби отримало необхідне для улаштування цього приміщення. 50 листів ОСБ, гідробар’єр, пінопласт для утеплення, дизельний генератор, дві теплові гармати, велику укомплектовану аптечку, пожежний щит в повній комплектації, 10 лав, ліхтарі та прожектор на акумуляторах, ємність на 500 літрів води.

Тож нині у приміщенні проводять ремонтні роботи. В першій половині дня працівники обшивають стіни, утеплюють приміщення, встановлюють необхідне обладнання,  після обіду тут займаються діти. 

Раніше в приміщенні уже замінили вікна і двері, облаштували поріг і зробили водовідвід, аби стічна вода не затікала в приміщення, облаштували опалення.

В перспективі – продовження ремонту та відкриття ще двох груп для занять зі стрільби з пневматичного пістолета.