Вибрати За

Романівська гімназія подолала поріг 80% вакцинації, працюють всі дитсадки, проте у 5 школах старшокласники навчаються дистанційно

23 вересня вранці відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки Романівської селищної ради.

На комісії провели бесіди з керівниками закладів, у яких рівень вакцинації становить менше 80% і відповідно до вимог Кабміну вони не можуть працювати очно.

Як повідомили у відділі освіти, 23 вересня з самого ранку кілька працівників Романівської гімназії зробили щеплення від COVID-19, таким чином заклад подолав поріг вакцинації працівників, нині він становить 80,5%, і працює у звичному режимі – школярі пішли на навчання.

Також працюють всі дитсадки та молодші класи – з 1 по 4: 22 вересня увечері офіційно була опублікована нова постанова Кабміну, згідно з якою дитсадки та молодші класи працюватимуть очно, незалежно від рівня вакцинації. Детальніше – читайте тут.

За даними відділу освіти, станом на 23 вересня у Романівській громаді показник менше 80% вакцинації працівників мають 5 закладів освіти, відповідно працювати очно вони не можуть, в іншому випадку можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності.

Як повідомили у Миропільській селищній раді, закладів освіти у Миропільській громаді, які не можуть працювати у “жовтій зоні” – немає. Всі школи та дитсадки мають рівень вакцинації понад 80%.

Протокол засідання комісії ТЕБ за 22 вересня: