Вибрати За

Результати перевірки перевізників на Романівщині: їздять нелегально, без документів, з простроченим ТО та без медогляду водія

В рамках проведення спільних заходів «ПЕРЕВІЗНИК» 26 липня 2018 року було проведено рейдові перевірки автобусів в м.Чуднів та смт.Романів.

Про це на своїй сторінці у facebook повідомило Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області

В ході перевірок працівниками Управління продовжують фіксуватися факти порушень технічного та екіпірування стану автобусів (встановлення додаткових місць для сидіння, тріщини вітрових стекол, відсутність вогнегасників, тощо.)

Доходить до того, що несумлінні перевізники просто не заїжджають на автостанції, коли там працюють інспектори Управління. Так, 26 липня 2018 року з автостанції м.Чуднова було зірвано два регулярних рейси «Чуднів – Карпівці» з часом відправлення о 08год. 00хв. та 09год. 00хв.

Також особлива увага приділяється виявленню «нелегальних» пасажирських перевезень. В смт.Романів зафіксовано три випадки нерегулярних пасажирських перевезень без відповідних дозвільних документів, в тому числі в напрямку м. Києва. Також встановлено та задокументовано факт «нелегальних» перевезень в межах району автобусом ПАЗ без документів на маршрут, а також з простроченими протоколом перевірки технічного стану та полісом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Крім того встановлено, що водій вказаного автобуса не проходив передрейсовий медичний огляд перед виїздом на маршрут.

Загалом за добу в Чуднівському та Романівському районах працівниками Управління перевірено 28 транспортних засобів, задіяних на пасажирських перевезеннях, виявлено 12 порушень, складено 7 актів про порушення законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом та 1 протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП.