Вибрати За

Резервістів з Романівщини відправили на 10-денні навчальні збори
22 вересня з Романова на навчальні збори відправилися 25 резервістів.

Про це Твій Романів повідомили у восьмому відділі Житомирського районного ТЦК та СП (Романів).

Резервісти поїхали до збірного пункту в м. Новоград-Волинський на 10-тиденні навчальні збори з особовим складом територіальної оборони Житомирщини.

Навчання передбачають виконання бойових завдань щодо оборони об’єктів з використанням холостих набоїв та навчальних вибухових пристроїв: охорону та забезпечення надійного функціонування органів державної влади та місцевого самоврядування; охорону та оборону критично важливих об’єктів; а також підтримку правопорядку і безпеки у Житомирській області.

Триватимуть збори з 22 вересня по 1 жовтня 2021 року.

“Основною метою зборів є підвищення рівня готовності підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням, відпрацювання порядку дій у разі настання воєнної загрози, вдосконалення військових навичок та вмінь, – розповіли у восьмому відділі Житомирського районного ТЦК та СП (Романів).

Під час проведення зборів заплановані заняття з різних видів військової підготовки, а саме: тактичної, спеціальної, вогневої, інженерної, медичної, зв’язку, топографічної. Керівниками занять та інструкторами призначені досвідчені військовослужбовці, які мають бойовий досвід та навики.