Вибрати За

Разом – потужна сила: підприємці Романівської громади постійно підтримують ЗСУ обладнанням, технікою та грошима

В першу неділю вересня відзначається День підприємця.

Цьогоріч війна показала справжнє обличчя багатьох підприємців Романівської громади: сильні, наполегливі, і навіть маючи абсолютно різні погляди на життя та політику, різні за характерами, різні за видами діяльності і способами ведення бізнесу – завжди готові підтримувати Україну, захисників та рідну громаду.

Від початку війни у 2014 році багато підприємців Романівської громади підтримували ЗСУ, стали волонтерами, а хтось пішов у лави Збройних сил України. З новим етапом вторгнення – від 24 лютого – підприємці Романівської громади виявили ще більшу згуртованість і ще потужніше почали допомагати ЗСУ.

Допомога для більшості приватних підприємців – на першому місці. Щотижня починаються нові збори коштів на певні потреби і щотижня великі і маленькі бізнесмени Романівщини «скидаються» на ремонти авто, на купівлю тактичного обладнання – тепловізорів, дальномірів, навушників та наколінників, на придбання обмундирування, генераторів, тощо. Хтось дає 500 грн, хтось 5000, залежить від ситуації тут і зараз, але більшість – безвідмовні.  

Гуртуються підприємці по-різному, хтось збирає кошти у спільнотах, хтось просто в живому спілкуванні з колегами, хтось долучається до інших публічних зборів.
Збирають кошти переважно на потреби саме бійців з Романівської громади. За дзвінком/проханням/повідомленням від бійця про потребу одразу стартує збір і пошук необхідного. Техніку передають волонтерами або ж особисто в руки, якщо воїн прибуває у відпустку на кілька днів додому.

Без зайвого піару підприємці усієї Романівської громади роблять добру справу для своїх односельчан із ЗСУ, при чому встигають ще й скидатися «на байрактари» і «донатити» на ЗСУ.

Загалом уже передали сотні одиниць обладнання, відремонтували і «склали» десятки автівок, чимало авто придбали, одягли і взули у якісну форму, купили бронежилети та каски, придбали й передали потужні великі генератори (нині триває збір на маленький легенький мобільний генератор – для підзарядки телефонів бійців у різних локаціях фронту, аби ті могли передзвонити додому і сказати головне – «живий»).

Саме підприємці Романівської громади взяли на себе все сміття Романівської громади. Все сміття – не в «лапках», а реально: більшість підприємців регулярно надає бензин для РКП «Сервіс» на вивезення сміття, адже комунальники не мають на це фінансів і селище давно б потонуло у смітті.

Зараз дуже важкі часи, і всі ми без виключення – волонтери. Адже немає в Романівській громаді людей, які б якось не долучилися до підтримки воїнів. Але в День підприємця хочеться підкреслити роботу і подякувати саме підприємцям, усім – до найменшого ФОПа, які сплачують податки і наповнюють місцевий бюджет, які збирають кошти на підтримку бійців з Романівської громади, які долучаються до всеукраїнських зборів, які не закриваються і інколи, маючи мінімальний прибуток, працюють,  шукають нові шляхи і всеодно «скидаються», бо своїх треба підтримувати.

З Днем підприємця! Всім нам миру і якнайшвидшої перемоги!