Вибрати За

Під час “блекаутів” у Романові про повітряну тривогу сповіщатиме поліція у гучномовці, постійно працюватиме “Пункт незламності”

“Через масовані ракетні обстріли території України виникають ушкодження об’єктів інфраструктури і як наслідок зникає електроенергія та з’являються перебої зі зв’язком та інтернет-сповіщеннями. За таких обставин поліцейські за допомогою гучномовців на автомобілях повідомлятимуть про сигнали «Повітряної тривоги»”, – повідомляє ГУ НП у Житомирській області.

Тож почувши повідомлення варто перейти в укриття.
Також під час відключень електроенергії на площі Єдності в Романові продовжуватиме роботу “Пункт незламності”. У пункті можна зігрітися, зарядити телефони, ліхтарі, павербанки. Туди ж можна буде звернутися у разі виникнення проблем.

Варто зауважити, що масовими відключеннями світла жителів громади ворогу залякати не вдається. Звісно – скрутно, проте громада продовжує жити своїм життям: працюють державні установи, відбуваються засідання влади, працюють магазини, кафе, діти навчаються, волонтери продовжують збори, а жителі в цей час активніше до них долучаються. Українці – незламні!