Вибрати За

Порушників комендантської години на Романівщині змушують рубати дрова, збирати недопалки, прибирати, а у нетверезих водіїв відбирають авто

У Романівській громаді щодня фіксують факти порушення комендантської години.

Про це Твій Романів повідомляє Варта правопорядку та Антикризовий штаб  Романівщини.Порушники переважно гуляють у пізній час нетверезі. У Варті правопорядку зазначають, що таких порушників притягують до «трудової терапії».  Наступного дня, уже протверезілі громадяни рубають дрова на блокпостах, прибирають біля бомбосховищ, збирають недопалки у місцях масового перебування людей, підмітають території чи миють підлогу. Власників авто залучають до перевезень гумдопомоги та продуктів.

Антикризовий штаб нагадує, що комендантська година діє з 20.00 до 6.00 ранку. В цей час заборонено покидати власні подвір’я, крім випадків, коли за сигналом тривоги є потреба пройти чи проїхати до бомбосховища. Якщо ж виникла нагальна невідкладна необхідність вийти у пізній час – варто спочатку попередити Варту правопорядку на «гарячу лінію».

Також антикризовий штаб нагадує про заборону відвідувати ліси. За рішенням Житомирської ОВА у лісі мають право перебувати особи зі спецперепустками – це, переважно, люди, які працюють у лісовій галузі.

Особливу увагу у антикризовому штабі звертають водіїв, які бажають проїхатися на авто у нетверезому стані. У воєнний час на водія чекає не лише штраф від 17000 грн, а й авто заберуть на штрафмайданчик. За зверненням ЗСУ це авто може бути передане  для потреб захисників України.

Так, станом на 26 березня, на штрафмайданчику у секторі поліції вже 4 автомобіля – ВАЗ 2111, Черрі, БМВ та Тайота.

Окремим рядком Антикризовий штаб звертається до господарників-диверсантів. За підпал трави вас чекає штраф, а можливо і в’язниця. Нині дуже складний час і вогняні заграви на полях і городах – це злочин. Не паліть самі і подзвоніть своїм бабусям і дідусям, і розкажіть, що спалене бадилля може обернутися штрафом від 3060 грн чи навіть ув’язненням.