Вибрати За

Переселенці, що проживають у Романівській громаді, можуть отримати допомогу від чеської організації “Людина в біді”

Відділ соціального захисту населення Романівської селищної ради повідомляє про Програму грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані в Романівській селищній раді від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».
Внутрішньо переміщені особи, внаслідок поточного воєнного конфлікту (від 24 лютого 2022), які проживають в Романівській селищній раді, можуть отримати грошову допомогу від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

Після реєстрації на грошову допомогу найуразливіші особи, які не отримували грошову допомогу протягом трьох останніх місяців від інших гуманітарних організацій, будуть відібрані для отримання суми для покриття базових потреб в розмірі 2220 гривень на місяць на кожного члена родини впродовж трьох місяців одним грошовим переказом через Ощадбанк.

Один член сім’ї реєструє всіх інших членів родини. Допомога обмежена, тому після реєстрації грошова допомога надаватиметься найуразливішим ВПО. Реєстрація не гарантує отримання допомоги.Пріоритет надаватиметься ВПО, які відповідають певним критеріям уразливості, таким як сім’ї з літніми людьми, люди з інвалідністю, тощо.

Для того, щоб зареєструватися на грошову програму, необхідно прийти за адресою:

смт.Романів, Сергія Лялевича, 2, каб 111.

смт.Биківка, вул. Миру, 2.

Час роботи 9:30-16:00 07.02.2023 (в разі потреби, термін реєстрації може бути подовжено).

Під час реєстрації потрібно буде надати інформацію з оригіналів документів, зокрема:

  • паспорт кожного члена родини, свідоцтво про народження кожної дитини;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) особи, яка реєструється;
  • довідка ВПО кожного члена родини, який має статус ВПО;
  • банківські реквізити (за наявності).

Після реєстрації обробка даних триватиме максимум 3-4 (три-чотири) тижні. Якщо вас відібрали для отримання допомоги, ви отримаєте SMS з банку.

Відгуки про процес реєстрації, якість виконання програми та інші питання, звертайтеся на «гарячу» лінію - 0800 210 174 (Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 17.00) або надіслати листа на електроннуу адресу hotline.ukr@peopleinneed.cz.