Вибрати За

Очільниця відділу освіти розповіла про умови для оффлайн навчання, потребу у педагогах та підвіз учнів з 1 вересня

З 1 вересня школярі та студенти повернуться на навчання до закладах освіти офлайн.

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на заступника міністра освіти та науки Андрія Вітренка.

“Хочу повідомити батькам, учням, студентам: 1 вересня освітній процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн, і всі діти, студенти, учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів профтехосвіти”, – наголосив Вітренко.

За його словами, наразі Міністерство освіти і науки проводить аудит місць, які можна використовувати як бомбосховища для учнів у разі небезпеки. Також відомство розробить відповідні вимоги щодо укриттів та спеціалізованих шляхів евакуації до них.

Повідомлення про умови навчання з 1 вересня у Романівській громаді на своїй сторінці у фейсбуці оприлюднила очільниця відділу освіти Оксана Гаврилова:

“Навчальний рік почнеться 1 вересня у режимі офлайн тільки у тих закладах, які мають укриття та бомбосховища. Адже безпека дітей наше головне завдання! Будемо планувати змішане навчання, враховуючи безпекову ситуацію. В 4 опорних закладах громади уже проведений аудит і проводяться розрахунки облаштування укриттів (адже потрібна електрика, вода, вентиляція…). Є також, на жаль, заклади, де облаштувати укриття технічно не можливо. Будемо шукати розв’язання таких проблем.”, – написала Оксана Леонідівна.



Також у своєму пості вона відмітила, що на потреби ЗСУ було мобілізовано 5 автобусів з 13, наявних у Романівській громаді. Тож, напевно, старші діти, там де це є реальним, будуть ходити пішки до свого закладу освіти.

Станом на 7 червня 175 учнів ще не повернулися з закордону… Є і педагоги, які не планують повертатися в громаду.

У відділі освіти запрошують педагогів на роботу: потребують вчителів іноземної мови, фізиків, математиків. У інклюзивно-ресурсний центр потрібні логопед і дефектолог.