Вибрати За

Офіційне повідомлення РКП “Сервіс” щодо зміни тарифів на вивезення сміття

ПОВІДОМЛЕННЯ споживачів про зміну з 01 жовтня 2022 року тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами, які надає Романівське КП «Сервіс»
На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 Романівське КП «Сервіс» доводить до відома споживачів, що має намір підвищити тариф на послуги з поводження (збирання, перевезення та захоронення) з твердими побутовими відходами (ТПВ)  з 01 жовтня 2022 року, встановивши його для всіх груп споживачів (населення, бюджетні установи, інші споживачі) в розмірі  250 грн/м3 (з ПДВ).

Таким чином для населення тариф на поводження з ТПВ при нормі накопичення 0,12 м3 на 1 людину в місяць (1,44 м3 на 1 людину в рік) складатиме  30,00 грн на 1 людину в місяць.

Розрахунок тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів затвердженого постановою кабінету міністрів України від 26.07.2006 року № 1010. Його детальна структура наведена на сайті підприємства:

Тарифи, які діють на даний час, були затверджені рішенням виконавчого комітету Романівської селищної ради  від 29.03.2021 року № 39 та  введені у дію з 01.05.2021 року.

1.Обгрунтування причин зміни тарифів.

За цей короткий час відбулися суттєві зміни в сторону збільшення статей  витрат.  Зокрема значно збільшилися вартість пально-мастильних матеріалів (на 85 %), запчастин (50%),  матеріалів (45%), заробітної плати (10%)..

2. Періодичність надання послуг.

Послуги з вивезення ТПВ надаються згідно встановлених графіків по підприємству

3.Встановлення запропонованого тарифу надасть змогу:

1. Забезпечити беззбиткову роботу Романівського КП «Сервіс».

2. Забезпечити належну якість надання послуг.

3. Оновити та підтримувати в робочому стані основні засоби підприємства.

4.Зауваження та пропозиції споживачів.

Відповідно до п. 2.12. Зазначеного Порядку зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються на протязі 7 календарних днів   з дня опублікування оголошення за адресою: смт Романів, пров. Костельний, 6, тел. 2-31-08, електронна пошта: romanivkpservis@gmail.com

Керівник  Романівського КП “Сервіс” 
Валентин ЛЕВКОВИЧ