Вибрати За

На сесії Романівської селищної ради депутати внесли зміни у бюджет та перейменували вулиці

25 жовтня відбулася чергова сесія Романівської селищної ради.

Сесію розпочали з вшанування хвилиною пам’яті двох загиблих Героїв Романівської громади – Віталія Фурмана та Василя Акимова, висловлення співчуття депутату Марії Сосновській, прийомній мамі загиблого Василя.

На початку сесії представники 8 відділу Житомирського РТЦК та СП вручили Орден “За мужність” Ганні Григорівні, мамі загиблого Героя з Романова Олександра Ількова.
Перед присутніми виступили волонтери та мама загиблого Героя з проханням допомогти хлопцям та дівчатам на передовій, зібрати кошти на антидронову гвинтівку. З таким проханням до романівських волонтерів звернулися хлопці 30 бригади, серед яких були, на жаль уже полеглі, Віталій та Василь. Антидронова рушниця не лише допоможе врятувати життя бійцям і не дати побачити локації наших військових, а й посадити ворожі дрони, перепрограмувати і використовувати їх у своїх цілях.

На сесії депутати внесли зміни до Програми забезпечення захисту населення і території Романівської селищної ради в період воєнного та надзвичайного стану, зокрема передбачили в програмі облаштування укриттів та сховищ.

Депутати заслухали звіт очільниці фінансового управління Наталія Горобець про виконання бюджету за 9 місяців та внесли зміни до бюджету 2022 року. Зокрема спрямували 200 000 грн на придбання твердопаливних котлів у смт. Биківка; 1200000 грн на оплату енергоносіїв Романівської лікарні; 78060 грн для ЦПМСД на оплату ліків, придбання лічильника, сплату штрафу енергетичній компанії, курси підвищення кваліфікації; 163615 грн відділу освіти на реконструкцію системи газопостачання; 300000грн на підтримку військових – для 8 відділу Житомирського РТЦК та СП;10000 грн рятувальникам і стільки ж поліції за програмами підтримки, тощо. Також перерозподілили кошти, спрямувавши 84534 грн на відшкодування різниці в тарифах на водопостачання та водовідведення РКП “Сервіс” за липень-серпень і ще 23653 грн за вересень.
Депутати затвердили Генеральний план смт. Романів та перейменували вулиці у кількох населених пунктах. Зокрема у Биківці вулицю Гагаріна перейменували у Східну; у Врублівці вулицю Першу Березівську перейменували на Затишну, другу Березівську на Садову, а вулицю Польову розділили на дві вулиці – Пшеничну і Калинову (таке рішення прийняли для вирішення проблеми подвоєнь нумерації будинків, коли за одною назвою і номером вулиці документи мали фактично два різних домогосподарства); у с. Білки внесли до реєстру вулиці Весняну і Східну, а у Прутівці вул. Поштову, які раніше не були зареєстровані, хоча забудовані ще у 50-х роках минулого століття.

На сесії проголосували за створення Гуманітарного відділу Романівської селищної ради та затвердили Положення про відділ.

Також депутати розглянули ряд питань комунальної власності та земельних.

Всі рішення сесії мають бути опубліковані на сайті Романівської селищної ради впродовж кількох днів.