Вибрати За

На сесії депутати планують перейменувати вулицю у Биківці, три – у Врублівці та зареєструвати вулиці у Білці і Прутівці

На черговій сесії Романівської селищної ради депутати розглянуть питання перейменування та реєстрації вулиць.

Як пояснили Твій Романів у Відділі житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, благоустрою та комунальної власності, питання стосуються вулиць у Биківці, Прутівці, Білці та Врублівці.
Зокрема в рамках попереднього перейменування вулиць жителі вул. Гагаріна у Биківці не визначилися з новою назвою, тож питання тоді відклали, нині ж над цим працює комісія і вулицю перейменують.

У Врублівці жителі хочуть перейменувати вулиці Березівські: їх у селі аж три: Перша Березівська, Друга Березівська і Березівська. Відповідно в документах дуже часто вказана адреса некоректно (без уточнення чи це перша, чи друга, чи просто Березівська). У жителів, які мають однакові записи в документах, хоча фактично зареєстровані у зовсім різних будинках, виникають проблеми з електронними реєстрами. Наприклад мають проблеми з субсидіями, адже на одну адресу бажають оформити субсидію різні люди, які мають різні рахунки. Щоб остаточно позбавитися плутанини і бюрократичних перепон у Врублівці вирішили перейменувати ці вулиці.

Також депутати розглянуть питання реєстрації вулиць у Білці та Прутівці. Як з’ясувалося у реєстрах відсутні деякі вулиці цих сіл, хоча вони забудовані ще з 1954 та 1956 років. Внести в реєстр ці вулиці можна рішенням сесії.