Вибрати За

На сесії депутати внесли у штат селищної ради посаду інспектора з благоустрою і внесли зміни у бюджет

21 квітня відбулася чергова сесія Романівської селищної ради.

Перед початком сесії депутати обрали головуючого: так як секретар селищної ради Юрій Чумаченко на лікуванні, провести сесію доручили Василю Ходюку, депутату селищної ради, заступнику селищного голови.

На сесії депутати затвердили програми з національно-патріотичного виховання, “Обдарованість року”, програму розвитку культури і туризму Романівської селищної ради.
Внесли зміни до програми охорони навколишнього природного середовища, враховуючи нещодавню аварію на Виспі – прорив дамби. Тож в програму внесли чотири нові пункти щодо охорони і раціонального використання водних ресурсів, зокрема: “заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму, санітарного, технічного стану та благоустрою річок і водойм, створення водоохоронних зон, в т.ч. розробку проєктної документації; заходи щодо відновлення та утримання в належному стані прибережних захисних смуг та водоохоронних зон річок та водойм (видалення аварійних, сухостійних, вітровальних, фаутних дерев); будівництво, реконструкції, капітальний та поточний ремонти, утримання гідротехнічних споруд (дамби, греблі, шлюзи, тощо), в т.ч. розробка проєктної документації; біологічна меліорація водойм (зариблення).”

Депутати внесли зміни до бюджету та виділили кошти на ряд питань, зокрема: 150000 грн на обладнання підйомника до великої зали адмінбудинку селищної ради (для покращення доступності маломобільних груп населення до засідань, що проводяться); 60000 грн на послуги зі стерилізації бродячих тварин; понад 530000 грн направили Романівській лікарні на виготовлення документації, капітальний ремонт мереж опалення та придбання будівельних матеріалів; 63000 грн направили ЦПМСД на придбання реактивів для лабораторних досліджень і придбання стерилізатора. 250000 грн направили на термомодернізацію будівель комунальної власності, що в підпорядкуванні гуманітарного відділу; 25000 грн – на програму “Обдаровані діти”, 199000 на ремонт санвузла Романівського ліцею №2, 700000 грн на водовідведення та благоустрій внутрішнього двору Романівського ліцею №1, 99900 грн – на придбання будівельних матеріалів для ремонтних робіт у Биківському будинку культури, 30000 грн- на придбання паркану та бордюрів дитсадку “Сонечко” у Врублівці.

Також депутати затвердили Положення про інспектора з благоустрою, а також змінили структуру і штатну чисельність апарату Романівської селищної ради, увівши посаду інспектора.